یخچال ویترینی کافی شاپی که اجساد روستای دور افتاده در عراق را نگه می دارد  

یخچال ویترینی کافی شاپ و فریزرهای دستی موجود در سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های مواد غذایی ویژه، فروشگاه‌های رفاه و فروشگاه‌های مواد غذایی تجهیزات تبریدی هستند.

تجهیزات تبرید تجاری به تجهیزات ذخیره سازی سرد مورد استفاده در محیط های تجاری اطلاق می شود.  یخچال‌ها و فریزرهایی که در تجهیزات رستوران‌ها و کافه تریاها یافت می‌شوند نیز تجهیزات تبرید تجاری محسوب می‌شوند .

تبرید به مشاغل و صاحبان خانه این امکان را داده است که غذاها و نوشیدنی ها را برای مدت طولانی بدون فساد نگهداری کنند. یخچال تجاری با حذف گرما برای راحتی و ایمنی، هم غذاهای آماده و هم مواد غذایی را سرد نگه می دارد. به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید که چگونه نصب فریزر صنعتی مدرن برای حذف گرما کار می کند.

انواع مختلف تجهیزات تبرید تجاری چیست ؟ طیف گسترده ای از سیستم های تبرید تجاری وجود دارد که ما توصیه می کنیم: کولرها اقلامی مانند غذا و نوشیدنی را زیر دمای متوسط ​​اتاق و در عین حال بالاتر از انجماد نگه می دارند. چنین تجهیزاتی با خنک نگه داشتن اقلام فاسد شدنی از فساد جلوگیری می کند.

فریزرها اقلام فاسد شدنی را کاملا منجمد نگه می دارند و از فاسد شدن آنها جلوگیری می کنند. بستنی، مواد غذایی قابل مایکروویو و سایر کالاها باید یخ زده باقی بمانند.

یخچال

کولر و فریزر ترکیبی، واحدهای تبرید تجاری ترکیبی می توانند اقلام فاسد شدنی را هم سرد و هم منجمد کنند. مبرد کلید موفقیت سیستم های تبرید تجاری مدرن است.

در گذشته فریون رایج ترین مبردی بود که در واحدهای تهویه مطبوع و یخچال ها یافت می شد. با این حال، مشخص شد که فریون به لایه اوزون زمین آسیب می رساند و باعث افزایش تابش خورشیدی می شود که به سطح سیاره می رسد و آب و هوای جهانی را تغییر می دهد.

در حال حاضر فریون در ایالات متحده استفاده نمی شود. مبردهای دیگر، مانند تترافلورواتان، جای خود را برای بهبود کارایی و سازگاری با محیط زیست سیستم‌های تبرید مدرن به طور مداوم می‌گیرند.

امروزه سیستم تبرید تجاری به یک صنعت عظیم گسترش یافته است. فرآیند سرد کردن می تواند در دمای بالا باشد تا محیط را به انجماد در دمای پایین برساند. فریزرها در تجارت مواد غذایی اهمیت اساسی دارند. اگر سیستم برودتی شما به درستی کار نکند، ممکن است کل شرکت شما را به خطر بیندازد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.