گردو با پوست کاغذی قدیمی متعلق به قرن پانزدهم هجری در مصر کشف شد

گردو با پوست کاغذی مقدار زیادی آنتی اکسیدان برای ما فراهم می کند که به ما کمک می کند از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند آلزایمر جلوگیری کنیم، به جلوگیری از پیری سلول ها کمک می کند و ما را از احتمال ابتلا به برخی از انواع سرطان محافظت می کند.

گردو، میوه خشکی که باید هر روز بخورید. تمدن بین النهرین از حدود 7000 سال پیش شروع به کشت درخت گردو کرد. از آن زمان، گردو ، که توسط رومیان به عنوان غذای خدایان در نظر گرفته شده است، در انواع دستور العمل ها، دسرها یا لیکورها استفاده شده است.

در میان آنها می توان به ماکادمیا، بومی استرالیا، اسپند آمریکای شمالی و گردو اسپانیایی یا معمولی (Juglans regia)، که به نام گردوی کاستیا نیز شناخته می شود، اشاره کرد.

گردو

علم فواید سلامتی متعددی را به مصرف آجیل نسبت می دهد. به سیستم قلبی عروقی، عصبی، گوارشی و تولید مثلی کمک می کند و خواب و حافظه را بهبود می بخشد.

به کاهش وزن کمک می کند و ما را خوشحال می کند این ماده غذایی بسیار مقوی و پرانرژی است که به دلیل قابلیت جایگزینی با سایر غذاها و قدرت سیر کنندگی در رژیم های غذایی برای کاهش وزن مناسب است.

علاوه بر این، آجیل باعث افزایش سطح سروتونین می شود که احساس گرسنگی را کاهش می دهد و باعث می شود احساس بهتری داشته باشیم.

منبع مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها گردو میوه خشک با آنتی اکسیدان بیشتر است. این ماده معدنی متعددی مانند پتاسیم را فراهم می کند که رشد ماهیچه ها را تسهیل می کند، روی که در سیستم عصبی نقش دارد، منیزیم و فسفر. به دلیل محتوای آن در ویتامین های گروه B، مانند ویتامین B1 یا تیامین و B6 یا پیریدوکسین، که به عملکرد صحیح مغز و عضلات کمک می کند، متمایز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.