کفش گیوه ملکی که با توجه به سایز پا تغییر سایز می دهد

همانطور که معایب را می دانید، شایان ذکر است که پوشیدن کفش گیوه ملکی راحت فوایدی نیز دارد و به طور خلاصه، داشتن کفش هایی است که علاوه بر ظاهری زیبا، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از سلامتی نیز جلوگیری می کند. فرد باید با مشکلات آزاردهنده ناشی از خرید کفش گیوه هایی که توصیه نمی شود و منشأ مشکوک دارند، مقابله کند.

همانطور که قبلاً متوجه شده اید، کفش های تخت اغلب برای تمرینات خاصی مانند ددلیفت، وزنه و مواردی از این دست بهتر هستند. اما آنها همچنین به انجام حرکات اسکوات و تمرینات مشابه برای تقویت قسمت پایین بدن کمک می کنند.

این به این دلیل است که آنها راحتی، ثبات بیشتری را فراهم می کنند و به اجرای تمرینات برای این قسمت از بدن کمک می کنند.

کفش

تمرینات پلایومتریک آنهایی هستند که در حرکات سریع و چابک تخصص دارند، این تمرینات ممکن است به عنوان پرش قورباغه ای، پرش با جعبه یا پرش زیگزاگ جانبی شناخته شوند.

مخصوصاً برای این نوع تمرین که به ثبات بیشتر بین نسبت پا به زمین نیاز دارد، کفش های تخت بهتر هستند. به همین دلیل، آنها کفش های ایده آلی برای بازی های بسیار موبایلی هستند که به ثبات و چسبندگی نیاز دارند، مانند فوتبال داخلی.

به این چند دلیل، به طور خلاصه، کفش های تخت بهترین گزینه برای تمرین در باشگاه هستند. بهترین برای وزنه برداری. طبق تحقیقات دکتر آلفردو هررا کورزو، بهترین کفش برای تمرین وزنه برداری و ایجاد نتایج بهتر از نظر هدف تمرین (مانند عضله سازی و تکمیل تکنیک)، کفش های تخت است .

مطالعه انجام شده نشان می دهد که کفش های تخت باعث می شود عضلات بیشتر کار کنند و در عین حال ایمنی بیشتری را در تمرین از طریق ثبات ایجاد می کنند. این یک اشتباه معمولی است که خلاف آن فکر کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.