کاشی بین کابینتی سفید طلایی با قابلیت پخت و پز بر روی آن

اصرار بر قرار دادن کاشی بین کابینتی سفید طلایی به صورت نقطه ای  اما در مورد حداقل 80 درصد خیس شدن که باید برای اطمینان از چسبندگی مناسب کاشی ها به دست آوریم، چطور؟

بیشتر از حباب‌ها، حباب‌های هوایی که ایجاد می‌شوند و اولین علت شکستگی هنگام تلاش برای سوراخ کردن یا زمانی که کاشی‌های زیبای جدید ما از صفحه یا شیشه‌ای معمولی که در آشپزخانه می‌ریزیم ضربه می‌خورند، ایجاد می‌شوند. .

نصب صحیح راز زیادی ندارد. اگر کاشی‌هایی با تخلخل متوسط ​​رو به بالا با ملات سنتی، لایه‌ای ضخیم اما تمام سطح قطعه را بپوشانیم. و اگر از چسب ملات استفاده کنیم یک لایه نازک که استفاده از ماله بریده یا شانه اجباری است.در این استراحت به وضوح می توانید حباب هوا را که به دلیل نصب نقطه ای باقی مانده است مشاهده کنید.

کاشی
و چهارمی، چگونه ممکن است غیر از این باشد، ارتباط مستقیمی با سوم دارد. منظورم این است که به اصرار خیلی ها، هنگام نصب کاشی های با فرمت بزرگ، کار را با روش چسباندن ساده ادامه دهید.

قالب های بزرگ همیشه باید با استفاده از روش دو چسب نصب شوند، صرف نظر از اینکه کاشی های کف یا دیوار، داخلی یا خارجی باشند. همه، و تکرار می کنم، تمام کاشی و سرامیک با فرمت بیشتر از 30×30 سانتی متر. نیاز به چسباندن دوبل دارد.

جدا از مواردی که در آن نصب غیرقابل استرداد را انتخاب می کنیم، از نوارهای باریک ناراحت کننده بسیار آسان جلوگیری می شود. فقط لازم است در هنگام تنظیم نصب یک پانل مرکزی ارزیابی شود. ساده ترین راه: عرض نوار باریک را به طول کاشی اضافه می کنیم و آن را به دو تقسیم می کنیم. نتیجه اندازه اولین و آخرین تکه پارچه را به ما می دهد و نتیجه همیشه دو تکه با عرض بیشتر از نصف یک تکه کامل خواهد بود.

این پارچه اگر در وسط ستون قرار می گرفت خیلی بهتر بود. بله، درست است که در بسیاری از موارد یک برش دیگر خواهیم داشت، اما به شما اطمینان می دهم که نتیجه نهایی ارزشش را دارد.

همانطور که در ابتدا گفتم، به احتمال زیاد بسیاری از شما فکر می کنید که من چیزی را کنار گذاشته ام یا حتی دارم اغراق می کنم یا با دیدگاه من موافق نیستید خلاصه این همان چیزی است که در مورد است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.