کاربرد فنر کتاب در صنعت خودروسازی در آلمان

دستگاه پرس پلاستیک دستگاه پرس فنر کتاب دستگاه صحافی حرارتی است که در روش صحافی حلقه های پلاستیکی را نصب کنید.

حلقه های فلزی، برخی نیز پلاستیک نصب می کنند  کار پیش نیاز سوراخ ها باید سوراخ شوند سوراخ ها باید سوراخ شوند هیچ کدام
حداکثر میانگین ورق 425 425 500 .ملاحظات حلقه های چند رنگ، برگ ها نمی توانند 360 درجه بچرخند، ارزان است تیغه ها می توانند 360 درجه بچرخند، بادوام، گران ترین پرداخت نه چندان بادوام، قیمت متوسط
قیمت یک کلاسور چقدر است؟
قیمت دستگاه صحافی هم بر اساس نوع ماده ای که برای صحافی استفاده می شود و هم بر اساس حداکثر تعداد ورق هایی که می تواند در خود نگه دارد متفاوت است. مهم است که بدانید همه آنها هزینه های اضافی دارند، زیرا باید به طور مرتب حلقه یا چسب بخرید. همچنین به خاطر داشته باشید که ما از مدل های صنعتی چشم پوشی خواهیم کرد.
دستگاه های صحافی پلاستیکی: قیمت هایی از 1440 تا 2800 MXN دارند. شما به ندرت مجبور خواهید بود برای خرید این نوع کلاسور بیش از 3000 بپردازید، اگرچه مدل هایی وجود دارند که می توانند با ردیف های 500 برگه بین 6000 تا کمی بیش از 9000 MXN کار کنند.

دستگاه های صحافی فلزی: آنها گران ترین هستند، زیرا قیمت آنها از 1600 تا کمی بیش از 6500 MXN متغیر است. آنهایی که از محدوده قیمت تا 14000 MXN فراتر می روند، معمولاً مدل هایی هستند که با حلقه های پلاستیکی و فلزی کار می کنند، برخی به طور خودکار.

فنر

همیشه بر اساس حداکثر اندازه ورقی که استفاده می کنید، crimper خود را انتخاب کنید.
از کجا کلاسور بخریم؟
برای صرفه جویی در زمان و هزینه خرید درزگیر، جایی بهتر از آمازون برای خرید وجود ندارد، زیرا تعداد مدل های فروش و پیشنهادات ارائه شده بی نظیر است. شما همچنین می توانید آنها را در سایت های تجارت الکترونیک عمومی مانند Ebay یا Mercadolibre خریداری کنید، مورد دوم برای خرید مدل های دست دوم ترجیح داده می شود.
شما همچنین می توانید دستگاه های صحافی را در فروشگاه های لوازم التحریر بزرگ و همچنین در فروشگاه هایی که به فروش لوازم اداری یا مراکز کپی اختصاص داده شده اند، خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.