پیرزن افغانی با کارتریج رنگی کانن به جنگ با اسرائیل رفت

ده سال پیش، یک کارتریج رنگی کانن در دستگاه کانن که سه صفحه در دقیقه (ppm) چاپ می کرد حدود 7000 دلار قیمت داشت.

با این حال، امروزه بسیاری از پرینترهای لیزری رنگی با کارایی بالا کمتر از 500 دلار قیمت دارند و این دستگاه ها می توانند به شبکه متصل شوند تا به عنوان یک دستگاه مشترک عمل کنند.

پرینترهای لیزری سرعت باورنکردنی حدود 20 برگ در دقیقه را در رنگ ارائه می دهند. در مقایسه، دستگاه‌های جوهر افشان می‌توانند بسیار کند باشند، زیرا ادعاهای سرعت معمولاً بر اساس اسناد در حالت پیش‌نویس و تنها با رنگ نقطه‌ای هستند. معلمانی که می خواهند اسناد با پوشش کامل را با بهترین کیفیت چاپ کنند، متوجه خواهند شد که سرعت دستگاه جوهر افشان می تواند به دو یا سه صفحه در دقیقه کاهش یابد.

کارتریج

ایده‌های اپسون: طبق گزارش تارکت، «رنگ‌ها تأثیر زیادی بر خلق و خوی کودک دارند» و «شادی، غم، عصبانیت یا ترس ممکن است با بزرگ‌تر شدن کودک شدیدتر شوند». به همین دلیل است که رنگ‌ها و سایه‌های مختلف می‌توانند در جهت دهی به یادگیری و تسهیل درک مطلب بسیار قدرتمند باشند، در حالی که فعالیت‌های رنگ درمانی مانند رنگ‌آمیزی حتی باعث افزایش علاقه و تمرکز در دانش‌آموزان نیز می‌شود.

هرکسی متفاوت یاد می گیرد.

اما با یک چاپگر مهندسی شده برای سرعت و قابلیت اطمینان در محل، مربیان می توانند به راحتی نیازهای دانش آموزان را برآورده کنند. برای یادگیری بیشتر آماده اید.

چند وقت یکبار چاپ رنگی می کنید؟ برای مدت طولانی، جوهر چاپگر رنگی برای بسیاری از مصرف کنندگان لوکس بوده است. این برای رویدادهای خاص رزرو شده بود دعوت نامه های عروسی DIY، پیشنهادات تجاری یا عکس های دیجیتال گاه به گاه.

اما در آموزش، ارتباط بین چاپ های رنگی و درک مطلب  و همچنین تعامل قوی نشان داده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.