پودر نوره نیم کیلویی علت قوی تر شدن فیبرهای نوری

کرم های قوی و پودرهای نوره نیم کیلویی برای رفع موهای زائد در دسترس هستند. آنها ممکن است گزینه بهتری برای افرادی باشند که مایلند از هزینه های بالاتر لیزر موهای زائد یا الکترولیز اجتناب کنند.

یک کرم موبر به نام افلرنیتین (Vaniqa) می تواند رشد مو را در زمانی که فرد به طور منظم از آن استفاده می کند، سرکوب کند. FDA در سال 2000 گزارش داد که Vaniqa به طور کلی برای از بین بردن موهای ناخواسته صورت بی خطر است.

برای استفاده از افلورنیتین، فرد باید به توصیه پزشک خود عمل کند. به طور کلی، آنها باید کرم را دو بار در روز استفاده کنند.

پس از استعمال، فرد نباید حدود 4 ساعت نواحی تحت درمان را بشویید تا به کرم زمان داده شود تا اثر کند.

اگرچه افلورنیتین به طور کلی بی خطر است، ممکن است فرد به کرم واکنش نشان دهد. زنان باردار باید قبل از استفاده از کرم با پزشک خود مشورت کنند. در صورت بروز واکنش، فرد باید مصرف را قطع کرده و در اسرع وقت با پزشک خود صحبت کند.

پودر
هیچ راهی برای از بین بردن دائمی مو در خانه وجود ندارد. با این حال، ممکن است بتوان به طور دائم یا نیمه دائمی رشد مو را کاهش داد.

طبق یک مطالعه منبع معتبر، دستگاه‌های نور پالسی شدید (IPL) که برای استفاده در خانه طراحی شده‌اند، ایمن هستند و اگر فردی به طور منظم از آنها استفاده کند، برای از بین بردن موهای زائد مؤثر است.

برخی از روش های ارزان اما کوتاه مدت حذف موهای زائد عبارتند از:

اصلاح موهای قابل مشاهده در سطح پوست را از بین می برد. با این حال، نتایج کوتاه مدت هستند و موها در عرض چند روز دوباره رشد خواهند کرد.
اپیلاسیون شامل استفاده از موم داغ یا نوارهای موم برای چسباندن به موهای بدن و بیرون کشیدن آنها است. یک فرد می تواند اپیلاسیون را در خانه با استفاده از کیت های اپیلاسیون انجام دهد.
استفاده از موچین برای بیرون کشیدن موها از پوست می تواند دردناک باشد، اما این روش نتایج کمی طولانی تر از اصلاح دارد.
برخی از کرم ها یا پمادهای بدون نسخه می توانند موها را به طور موقت از بین ببرند، اما می توانند در برخی افراد واکنش های پوستی ایجاد کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.