هودی پشمی خرگوشی که از پوست خرگوش ساخته شده بود به مزایده گذاشته شد

امروزه هودی پشمی خرگوشی یکی از ضروری ترین عناصر کمد لباس زنان شیک پوش است. اگرچه در اصل یک لباس ورزشی است، اما نمادی از ظاهر غیر رسمی است که امروزه بسیار مد شده است. اما به عنوان یک کالای مد نیز استفاده می شود و در انواع مختلفی موجود است.

هودی زنانه را می توان به صورت کلاه دار، تا شده، زیپ دار و یا حتی «بسیار سایز»، یعنی در سایز بسیار بزرگ برای به حداکثر رساندن تهویه و راحتی. ظاهر ساده و راحتی آن، آن را به یک پلیور عالی برای پوشیدن در یک روز آرام در خانه تبدیل کرده است. صرف نظر از فصل، این سویشرت پوشیده می شود و ثابت می کند که به راحتی سازگار است و همیشه شیک است.

چگونه با هودی زنانه ظاهری مدرن ایجاد کنیم؟
با این لباس همه کاره می توان ظاهر شیک بسیاری ایجاد کرد. در هر صورت، پوشیدن یک سویشرت در سایز شما مهم است.

هودی

برای داشتن یک استایل اسپرت، هودی زنانه خود را با ساق های کشدار بپوشید، ایده آل برای ورزش هایی که انعطاف پذیری یک عنصر کلیدی است.

برای اینکه تا حد امکان غیررسمی به نظر برسید، یک سویشرت سایز بزرگ با شلوار ورزشی انتخاب کنید. این بهترین راه برای ظاهر معمولی و کاملا راحت است. همچنین می توانید با شلوار جین و کفش ورزشی که یکی از پرطرفدارترین تیپ های امروزی است، زیبایی شهری تری داشته باشید.

این یک پایه اساسی در کمد لباس شما است و یک سویشرت تک رنگ برای ترکیب با هر ظاهری عالی است اگر می خواهید لباس گرم بپوشید، با استایلی اسپرت و ساده، از بین طیف های مختلف، برای همه سلیقه ها انتخاب کنید!

گرمکن یقه گرد با سرآستین مخصوص زنانه که در سایزهای XXS تا XL موجود است. دارای یک هود قابل تنظیم است و از پارچه ای بادوام طراحی شده به رنگ سفید ساخته شده است که ترکیب آن بسیار آسان است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.