می توانید در هر 10 دقیقه 100 میلیون پول پس انداز کنید

راه هایی برای کسب درآمد زیاد وجود دارد که با آن ها می توانید در هر 10 دقیقه 100 میلیون پول پس انداز کنید. اگر می خواهید با آن ها بیشتر آشنا شوید و بدانید در چه زمینه هایی باید فعالین داشته باشید توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

پودر صدف اصفهان

از جمله محصولاتی که برای تغذیه انواع دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد و در شهرهای اصفهان، ساوه و مشهد به فروش می رسد می توان به پودر صدف اصفهان اشاره کرد، این محصول از جمله مواد غذایی می باشد که دارای ارزش غذایی بسیار بالایی بوده و از صدف به دست می آید، پودر صدف جزو آن دسته مواد غذایی می باشد که دارای مقدار زیادی کلسیم است، این پودر امروزه یکی از اصلی ترین مکملهای غذایی است که برای تغذیه دام و طیور و آبزیان استفاده می شود. از جمله موجوداتی که در اعماق دریا و اقیانوسها یافت می شوند می توان به صدفها اشاره کرد.

پودر صدف اصفهان

سطل زباله پلاستیکی

در تولید سطل زباله ها از رنگهای متنوع استفاده به عمل می آید که اکثر این رنگها را به منظور جلب توجه بیشتر استفاده کنندگان به کار می برند. استفاده از سطل زباله پلاستیکی زرد رنگ همچنین توجه را به خود جلب می نماید و به منظور شرطی سازی ذهن در استفاده مداوم از سطل زباله کارامد است. هنگام قدم زدن در سوپرمارکت بزرگ، دیدن رنگ زرد سطل زباله پلاستیکی شوق و محرکه ای در مغز ایجاد می نماید، مغز انسان با تولید هورمونهای ویژه و به خصوص هیجانات گوناگون را پاسخ و مدیریت می کند دوپامین از آن دست هورمونها به حساب می آید.

سطل زباله پلاستیکی

مواد شوینده بهداشتی

امروزه از فناوری جدیدی برای ساخت شوینده ها استفاده می شود که نانو نامیده می شود محصولات ساخته شده از آن قابلیت از بین بردن آلودگی بیشتری دارند. برای تولید مواد شوینده بهداشتی از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود که استفاده از هرکدام برای خاصیت تمیز کنندگی بهتر کاربرد دارند که در اینجا برخی از این مواد را بررسی می کنیم کوکونات فنی اسید دی اتانول آمید که با نام لورانید نیز شناخته می شود در شوینده های بهداشتی کاربرد بسیاری دارد همچون تثبیت و افزایش ‌کف محصول، در شامپو برای ایجاد حالتپذیری و نرمی مو استفاده می شود.

مواد شوینده بهداشتی

سبزی خشک ریحان

ریحان بسیاری از مشکلات گوارشی دیگر مانند نفخ، گاز بیش از حد، اسپاسم و گرفتگیهای گوارشی و از دست دادن اشتها را کاهش می دهد همچنین معمولا در طب سنتی برای دفع کرمها و انگلها از معده و روده استفاده می شود. برای بهره مندی از فواید گوارشی آن، ریحان را می توان به غذاها اضافه کرد یا اسانس آن را رقیق کرد و در دفعات متعددی، روی شکم ماساژ داد؛ همچنین بسیار توصیه شده است که از سبزی خشک ریحان در کنار وعده های غذایی خود نیز استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.