فروش شال نخی مشکی در خیابان های پاریس غوغا به پا کرد

زیباترین مدل های شال نخی مشکی و روسری ابریشمی در برند شال و روسری وجود دارد شال و روسری های ابریشمی پوششی است که زنان با حجاب همیشه از آن استفاده می کنند.

شال و روسری ابریشمی با ظاهر شیک و زیبایی ظاهری بسیاری از خانم ها را به خود جذب می کند. اما استفاده از شال و روسری ابریشمی کمی دشوارتر از شال و روسری های دیگر است. مارک های شال و روسری معمولاً قیمت شال و روسری ابریشمی بالاتری را تعیینزیرا ابریشم از نظر ساختار و بافت آن نوع خاصی از پارچه است.

چگونه شال و روسری ابریشمی را با لباس ترکیب کنیم؟

شال و روسری ابریشمیشکی نیست که درخشش و اصالت را به استایل خانم های حجاب می بخشد. اگر لباسی که ترجیح می دهید طرح ساده، رنگی ساده و مینیمال باشد، می توانید از شال و روسری طرح دار یا چند رنگ استفاده کنید. بنابراین، کمی حرکت به تصویر ساده خود اضافه خواهید کرد.

شال

شال و روسری های ابریشمی طرح دار نامتقارن و هندسی، هوای فوق العاده مدرن به ترکیب شما می بخشد. شال و روسری های ابریشمی با طرح های گلدار و طرح های ترکیبی جلوه ای سنتی و اصیل را ارائه می دهند. شال و روسری های ابریشمی با رنگ های روشن و ظاهر باتیک، قبیله ای یا قومیتی کاملاً با استایل بوهمی شما مطابقت دارد.

اگر لباس شما رنگارنگ، با طرح‌های ترکیبی، روفله، توری، توری یا خیلی جزئی است، به شما توصیه می‌کنم شال و روسری ابریشمی با رنگ‌های ساده و فرم‌های ساده بپوشید. می توانید رنگ هایی مانند دودی، آنتراسیت، نارنجی سوخته، آبی کبالتی، مرجانی، شرابی، بنفش بادمجانی، صورتی پودری و اکرو را انتخاب کنید که از شیک ترین رنگ های این فصل هستند.

چگونه از شال و روسری ابریشمی استفاده کنیم؟ استفاده از شال و روسری ابریشمی آسان نیست، اما می توان آن را با تکنیک های درست انجام داد. از آنجایی که ابریشم ذاتاً پارچه ای لغزنده است، به یک تثبیت کننده در زیر شال و روسری نیاز است. بنابراین می توانید با گذاشتن یک کلاه شانه دار داخل شال و روسری ابریشمی، روبند را روی سر خود ثابت کنید. کاپشن های ساخته شده از پارچه های لغزنده مانند ساتن هرگز نباید در اینجا استفاده شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.