عسل american green موجب نابينا شدن پسر بچه شد

نوع شناسی به دست آمده تفاوت هایی را که بین مصرف کنندگان عسل american green با تحصیلات دانشگاهی در محدوده سنی 20 تا 60 سال در مکزیک وجود دارد نشان می دهد.

این نوع مصرف کنندگان در سه گروه دسته بندی می شوند، دسته اول مصرف کنندگان تحصیل کرده با درآمد متوسط ​​هستند و با مصرف مکرر عسل با سایرین تفاوت داشتند، در مورد محصولات جانبی و خواص زنبورداری اطلاعات زیادی دارند، ترجیح می دهند محصول را مستقیماً با زنبورداران گروه دوم را مصرف کنندگان با تحصیلات عالی تشکیل می دهند که اکثر آنها دارای مدرک تحصیلات تکمیلی و درآمد بالایی هستند و افرادی هستند که در سنین بالغ و با مصرف متوسط ​​عسل حتی زمانی که از خواص و کیفیت محصول آگاه هستند.

یک سوم این گروه فقط عسل را می شناسند و هیچ محصول جانبی دیگری را نمی شناسند و محل خرید نسبت به آنها بی تفاوت است. گروه 3 مصرف کنندگان تحصیلکرده کم درآمد، مصرف کنندگان جوانی را گروه بندی می کنند که فقط دارای مدرک لیسانس هستند، مصرف آنها متوسط ​​است و ترجیح می دهند محصول را در بازارها خریداری کنند.

عسل

گروه 1 بیشترین و پذیراترین مصرف کنندگان عسل و در نتیجه مصرف کنندگان بالقوه بودند. بنابراین لازم است با تعریف استراتژی‌های ارتقای محصول، جنبه‌های مثبت و درمانی عسل را آگاه کرده و در نتیجه دانش و تصمیم خرید آن‌ها را تقویت کنیم. استراتژی برای مصرف کنندگان گروه 2 و 3 باید بر تبلیغ زنبورداری به عنوان یک فعالیت پایدار متمرکز شود و محصولات مختلف مشتق شده از عسل و مزایای هر محصول جانبی را نشان دهد.

تولیدکنندگان محلی عسل باید بدانند که فعال سازی مجدد بخش زنبورداری در مکزیک می تواند از طریق ترویج مصرف داخلی حاصل شود. اگرچه نتایج به‌دست‌آمده در این تحقیق قطعی نیست، اما یافته‌ها می‌تواند تأثیراتی بر تولیدکنندگان و بازاریابان داشته باشد تا از طریق استراتژی‌های بازاریابی مؤثر برای هر پروفایل مصرف‌کننده، مصرف عسل را در مکزیک افزایش دهند.

توصیه می شود که سایر بخش های بازار مورد مطالعه قرار گیرند، تجزیه و تحلیل ترجیحات مصرف کننده و تأثیر جنبه های انگیزشی و ذهنی در مصرف عسل در مکزیک عمیق تر شود. نتایج به‌دست‌آمده در این تحقیق قطعی نیست، یافته‌ها می‌تواند تأثیراتی بر تولیدکنندگان و بازاریابان داشته باشد تا از طریق استراتژی‌های بازاریابی مؤثر برای هر پروفایل مصرف‌کننده، مصرف عسل را در مکزیک افزایش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.