صابون آلوئه ورا کاپوس صابون محبوب ناصر الدین شاه

برای استفاده از صابون آلوئه ورا کاپوس برای اگزما، ابتدا با تمیز کردن محل مورد نظر با آب و صابون ملایم، به جذب پوست خود تا حد امکان کمک کنید.

ژل صابون آلوئه ورا را آزادانه روی ناحیه آسیب دیده بمالید. به خاطر داشته باشید که ژل در ابتدا می تواند چسبناک باشد. قبل از لباس پوشیدن اجازه دهید خشک شود. برای تسکین می توانید دو بار در روز از صابون آلوئه ورا مجدد استفاده کنید، اگرچه پزشک ممکن است انجام آن را بیشتر توصیه کند.

در حالی که می توانید یک برگ صابون آلوئه ورا را باز کرده و ژل آن را بردارید، این برای استفاده روزانه چندان کاربردی نیست. شما می توانید ژل صابون آلوئه ورا را در اکثر داروخانه ها پیدا کنید.

صابون

سعی کنید به دنبال محصولی باشید که حاوی بالاترین غلظت صابون آلوئه ورا خالص باشد. به عنوان مثال، Natur-Sense محصولی حاوی 99.7 درصد  صابون آلوئه ورا خالص می سازد. می توانید آن را در آمازون خریداری کنید.

هنگامی که به سایر محصولات صابون آلوئه ورا نگاه می کنید، مطمئن شوید که صابون آلوئه ورا اولین ماده است. از ژل های حاوی عطر یا الکل اضافه دوری کنید. هر دو می توانند باعث تحریک اضافی شوند.

آیا عوارض جانبی دارد؟  صابون آلوئه ورا به طور کلی بی خطر است، اما می تواند باعث سوزش خفیف و خارش در برخی افراد شود. آلرژی به صابون آلوئه ورا غیر معمول نیست.

بنابراین، اگر می خواهید از صابون آلوئه ورا استفاده کنید، ابتدا مقداری از صابون آلوئه ورا را به عنوان پچ تست در ناحیه کوچکی بمالید. در 24 ساعت آینده مراقب هرگونه نشانه ای از تحریک یا واکنش آلرژیک باشید. اگر متوجه سوزش یا خارش نشدید، می توانید آن را در ناحیه بزرگتری بمالید. اگر فکر می کنید که اگزما شما عفونی است استفاده از صابون آلوئه ورا را متوقف کنید و با پزشک خود تماس بگیرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.