شیشه دودی فابریک سمندی که در تابستان سرما تولید می کند

رنگ آمیزی خودرو تا حد زیادی شناخته شده ترین کاربرد شیشه مات است مانند شیشه دودی فابریک سمند و پراید مورد استفاده رانندگان است.

اکثر رانندگان می خواهند در هنگام رانندگی تابش خیره کننده را کاهش دهند و از محو شدن داخل خودرو خود محافظت کنند. همانطور که در شهر رانندگی می کنیم، همیشه شرکت هایی را می بینیم که در حال تبلیغ شیشه های اتومبیل هستند.

آیا تا به حال فکر کرده اید که همین نوع محصول ممکن است برای ساختمان شما مزایایی به همراه داشته باشد؟  در ClimatePro، ما هرگز یک خودرو را انجام نداده‌ایم. ما فقط بر ساختمان های مسکونی و تجاری تمرکز می کنیم و دلیل خوبی هم دارد.

ماشین شما بزرگترین سرمایه گذاری نیست که تا به حال انجام داده اید. که برای املاک و مستغلات رزرو شده است. چه یک ساختمان تجاری باشد، چه خانه، اداره یا یک واحد اجاره ای، املاک و مستغلات یک سرمایه گذاری است که ارزش محافظت دارد.

شیشه

چرا بزرگترین سرمایه گذاری را که تا به حال انجام خواهید داد، حمایتی که شایسته آن است را انجام ندهید؟ اگر به حفظ حریم خصوصی، ایمنی، صرفه جویی در انرژی یا ظاهر علاقه دارید، مزایای شیشه مات بسیار زیاد است. این همان سطوح بالاتر حفاظت را با بازگشت سرمایه بیشتر به ارمغان می آورد.

تغییرات دمایی که ساختمان‌ها تجربه می‌کنند کندتر است و انسان‌ها آن را بیشتر از تغییرات ماشین شما احساس می‌کنند. مطمئنا، ماشین های شما داغ می شوند. اما شما می توانید با باز گذاشتن پنجره ها یا روشن کردن AC به سرعت دمای ماشین خود را تغییر دهید.

با این حال، ساختمان ها برای تغییر سریع دما مناسب نیستند. خودروها فضاهای کوچکی هستند که مقدار هوای محدودی دارند که باعث می شود هوا با سرعت بیشتری در گردش باشد. همانطور که همه ما می دانیم، تلاش برای خنک کردن یا حتی گرم کردن ساختمانی که تهویه مطبوع در آن خاموش شده است زمان زیادی می برد. افزودن نوع مناسب شیشه مات روی سازه به جلوگیری از گرما یا سرمایی که از پنجره ها خارج می شود کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.