شکلات مغزدار توفیسی با طعم لواشک به بازار رسید

با فواید شکلات مغزدار توفیس برای کودکان آشنا شوید.محتوای آنتی اکسیدانی آن ، پلی فنول هایی مانند کاتچین ها، که می تواند اثر منفی مس را خنثی کند، زیرا از قلب و عروق محافظت می کند.

با تأمین انرژی زیاد ، مواجهه با فعالیت بدنی شدیدی که کودکان در مدرسه انجام می دهند ، می تواند مفید باشد. حاوی محرک های طبیعی مانند فنیل اتیلامین است که به عنوان یک انتقال دهنده عصبی در مغز عمل می کند.

این نوع مواد دارای اثرات روانگردان هستند، می توانند درد را مهار کنند یا خلق و خوی را تغییر دهند، اما می توانند وابستگی ایجاد کنند. خواص ضد افسردگی دارد ، زیرا به تولید سروتونین کمک می کند و می تواند به کودکان کمک کند تا توجه و تمرکز بیشتری داشته باشند و ممکن است بر نتایج بهتر مدرسه تأثیر بگذارد.

همچنین حاوی تئوبرومین و مقدار کمی کافئین است که می تواند کودکان را هوشیار نگه دارد ، اما توصیه می کنیم در مواقعی که برای ایجاد آرامش لازم است مصرف آن را کاهش دهید. و آیا شکلات می تواند باعث ایجاد عصبی در کودکان شود.

شکلات

در حد اعتدال، شکلات برای کودکان غذایی است که نه خطری برای سلامتی کودکان دارد و نه فوایدی را ارائه می دهد که می توان آن را مرتبط دانست.

در میان انواع مختلف شکلات‌هایی که در سوپرمارکت‌ها می‌توان یافت، شکلاتی که کمترین ضرر را برای کودکان (و بزرگسالان) دارد، شکلاتی است که درصد کاکائو بیشتری دارد . هر چه خالص تر، بهتر است.

برای بررسی درصد شکر (و تمام مشتقات آن) همیشه باید به برچسب مواد غذایی نگاه کنیم. همانطور که در گزارش ” بشقاب خود را برنامه ریزی کنید ” توسط موسسه ملی بهداشت ایالات متحده توضیح داده شده است، شربت ذرت، شکر قهوه ای یا عسل نمونه هایی از شیرین کننده هایی هستند که در حین آماده سازی به غذا اضافه می شوند.

چندین مطالعه ذکر شده در این گزارش نشان می دهد که مصرف مقدار زیادی شربت ذرت با فروکتوز بالا خطر افزایش وزن و بیماری قلبی را افزایش می دهد.

بنابراین میزان قند محصولاتی که به فرزندانمان ارائه می کنیم باید حداقل ممکن باشد. اگر از سنین پایین کودکان را به خوردن غذاهای غیر شیرین عادت دهیم (مثلاً به آنها ماست طبیعی و بدون شیرین کننده بدهیم)، آنها به انواع طعم های دیگر مانند شکلات تلخ که سالم تر است عادت می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.