شخصی با پتوی مینک تبریزی همسرش را به قتل رسانید

کارشناسان بر این باورند که پتوی مینک تبریز می تواند روشی امیدوارکننده برای کاهش عواقب بی خوابی باشد، اما این یک انقلاب درمانی محسوب نمی شود و جوزی هابا روبیو، متخصص مغز و اعصاب در مرکز خواب در لوزان، سوئیس، معتقد است که بسیاری از مردم قضاوت نمی کنند.

کیفیت خواب آنها خوب است و ما باید عمیقا مطالعه کنیم.این تحقیق و کیفیت و ساختار خواب را به طور کامل در آزمایشگاه بررسی می کنیم.

در انتظار اجماع پزشکی در مورد تأثیر یک پتوی سنگین بر کیفیت خواب، بسیاری تأیید می کنند که این تجربه خواب آنها را بهبود می بخشد و نیکلاس مارکیز، بنیانگذار برند Wake Up Serenity برای صنعت پتو، برای انتخاب یک پتو خوب و مناسب توصیه می کند.

پتو

پتویی را انتخاب کنید که 10 درصد وزن بدن را داشته باشد و افزود: «می‌توانید آزمایش پتو را برای یک ساعت در روز جلوی تلویزیون یا در طول دوره چرت شروع کنید تا زمانی که به تدریج از آن استفاده کنیم و بتوانیم برای مدتی زیر آن بخوابیم. تمام شب.

از آنها برای این کلاس ها استفاده نکنید. متخصصان نسبت به استفاده از پتوهای سنگین برای کودکان زیر 5 سال و با وزن کمتر از 20 کیلوگرم بدون نظارت هشدار می دهند و متخصصان استفاده از چندین دسته از این پتوها از جمله زنان باردار، افراد مبتلا به دیابت نوع 2، افراد مبتلا به پای دیابتی را توصیه نمی کنند. و کسانی که مشکلات و بیماری های مفصلی دارند در سطح سیستم تنفسی.

نتایج مطالعه‌ای که در سال 2020 توسط موسسه کارولینسکا در استکهلم انجام شد و در مجله پزشکی منتشر شده توسط آکادمی پزشکی خواب آمریکا منتشر شد، نشان داد که افرادی که از بی‌خوابی، خستگی و علائم استرس رنج می‌برند، پس از چهار هفته کم خوابی به‌طور قابل‌توجهی بهبود یافته‌اند. یک پتوی سنگین با وزن 6 تا 8 کیلوگرم در مقایسه با کسانی که با یک لحاف سبک که فقط یک و نیم کیلوگرم وزن داشت پوشانده شده بودند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.