ساعت ساعت سواچ بچه گانه ای که زیر آب موزیک پخش می کند

از جمله ویژگی های ساعت سواچ بچه گانه با جی پی اس که باید در هنگام خرید برای افزایش محافظت از خردسال به آن توجه کنید این است که از طریق هیچ اپلیکیشنی به سرویس ها یا صفحات وب دیگر متصل نمی شوند.
مکان یابی وسایل برای پسران و دختران این امکان را فراهم می کند که همیشه از محل حضور یک خردسال مطلع شود و در صورت نیاز می تواند به نوبه خود کمک بخواهد. این مقدمه تلفن های همراه است و می تواند کمک خوبی برای ایجاد استقلال و امنیت به آنها باشد.

البته در صورت سوء استفاده از آنها می تواند نتیجه معکوس داشته باشد. ما به شما می گوییم که قبل از انتخاب یکی برای فرزندتان باید به چه نکاتی توجه کنید.
آسان‌تر کردن یا ایمن‌تر کردن زندگی از طریق فناوری یکی از جذابیت‌های اصلی آن است، حتی اگر به پسران یا دختران ما مربوط شود. مدتی است که چیزی که در ابتدا برای ورزش و تمرین در نظر گرفته شده بود، مانند ساعت های هوشمند ، برای افزایش آرامش والدین در مورد محل حضور خردسالان یا امکان تماس با آنها در مواقع اضطراری بدون توسل به کار گرفته شده است.

ساعت

در اصل، ساعت جی پی اسی که برای کوچکترین افراد خانه در نظر گرفته شده است، فاصله چندانی با چیزی که یک بزرگسال می تواند روی مچ خود بپوشد ندارد. با این حال، آنها محصولاتی هستند که در مخاطبان کودک تخصص یافته اند و کارکردهای اساسی آنها بر تعیین مکان پوشنده، برقراری ارتباط با آنها و بله، همچنین گفتن زمان متمرکز است. اکثراً اجازه نصب برنامه‌ها، حساب‌ها یا سرویس‌های دیگر را نمی‌دهند و طراحی آن‌ها هم از نظر زیبایی‌شناسی و هم از نظر مقاومت با ذائقه کودکان تطبیق می‌یابد تا بتواند در برابر سایش مقاومت کند.

مانند بازار بزرگسالان، برای کودکان نیز می‌توان ساعت‌ها و دستبندهایی با GPS پیدا کرد. با این حال، تنها اولین ها با عملکردهای اضافی برای مکان و ایمنی افراد زیر سن قانونی آماده شده اند.

عملاً تمام دستبندهایی که به عنوان «بچه گانه» تبلیغ می شوند، فقط طراحی کم و بیش جذابی برای کودکان دارند، اما بدون خدماتی که والدین به دنبال آن هستند. آنها معمولاً فاقد GPS هستند و برای دریافت داده ها باید از طریق بلوتوث به موبایل متصل شوند، بنابراین مستقل نیستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.