زنی که با استفاده از تخمه آفتابگردان اجیلی رشد گیاهان خود را افزایش داد

اسیدهای چرب موجود در تخمه آفتابگردان اجیلی به موهای شما رطوبت می بخشد، تارهای شما را هیدراته می کند و آسیب را ترمیم می کند.

همچنین به تشکیل یک لایه محافظ برای جلوگیری از اثرات مضر متجاوزان محیطی کمک می کند و بنابراین موهای شما را سالم و قوی می کند.

روغن آفتابگردان یک روغن بسیار سبک است که به راحتی جذب مو و پوست سر شما می شود خواص این روغن به حفظ رطوبت و ایجاد حالت دهنده عمیق کمک می کند.

ماساژ منظم پوست سر با این روغن به طور بالقوه می تواند موهای شما را ابریشمی و براق کند.

یکی دیگر از فواید تخمه آفتابگردان توانایی آن در جلوگیری از ریزش مو و افزایش رشد است.

اسید گاما لینولنیک موجود در این دانه ها به حالت بخشیدن به موهای شما کمک می کند و فولیکول های خفته مو را تحریک می کند همچنین به کاهش هر گونه آسیب ناشی از عوامل محیطی کمک می کند، بنابراین چرخه رشد موی سالم تر را ارتقا می دهد.

 

تخمه های آفتابگردان را می توان به همان شکلی که هست مصرف کرد و همچنان از همان فواید بهره مند خواهید شد.

در واقع، مصرف مستقیم یکی از بهترین راه‌ها برای اطمینان از دریافت مواد مغذی مورد نیاز پوست و مو از دانه‌های آفتابگردان است. با این حال، در اینجا یک بسته صورت ساده وجود دارد که اگر می‌خواهید به صورت موضعی از تخمه‌های آفتابگردان استفاده کنید، می‌توانید آن را با آن درست کنید.

تخمه آفتابگردان – 3 قاشق غذاخوری
شیر – برای خیساندن
زعفران
روش

در یک کاسه شیر و تخمه آفتابگردان را اضافه کنید، دانه ها را حداقل 4-5 ساعت یا یک شب در شیر خیس کنید، دانه های خیس شده را با هم مخلوط کنید و به صورت خمیری صاف در آورید.
یک رشته زعفران را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید، این پک صورت را روی صورت خود بمالید و بگذارید 15 تا 20 دقیقه بماند.
با آب ولرم بشویید و از شوینده یا شوینده صورت استفاده نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.