زنی ربات اسباب بازی ارزان را به عنوان پسر خوانده اش قبول کرد

ربات اسباب بازی ارزان به کودک انگیزه دهید تا کاربردهای جدیدی برای اسباب بازی های خود پیدا کند و همچنین قوانین متفاوتی برای بازی پیدا کند. به این ترتیب شما خلاقیت را ارتقا می‌دهید و افق‌های آن‌ها را گسترش می‌دهید و به آن‌ها کمک می‌کنید تا درک کنند که یک شی می‌تواند عملکردهای متفاوتی داشته باشد.
هنگام خرید، اسباب بازی های آموزشی را انتخاب کنید که با سطح رشد آنها سازگاری داشته باشد تا باعث ایجاد ناامیدی در کودک نشود.
آواتار

وقتی کودک این نوع اسباب‌بازی‌های رباتیک آموزشی را می‌سازد، برنامه‌ریزی می‌کند و با آنها بازی می‌کند، ناخودآگاه در حال یادگیری هر یک از این رشته‌ها است. این روش به لطف روشی استراتژیک امکان پذیر است که شرکت هایی مانند Xtrem Bots ربات های خود را برای کودکان با ترکیبی از سرگرمی و آموزش طراحی، توسعه و برنامه ریزی می کنند.

اسباب بازی

این شرکت توضیح می‌دهد که اسباب‌بازی‌های STEM آن نیز در منحرف کردن علاقه کودکان از بازی‌های ویدیویی و دنیای دیجیتال به حوزه‌ای مولدتر و آموزشی بسیار مهم هستند.

Xtrem Bots یک شرکت متخصص در رباتیک آموزشی برای کودکان است که اسباب‌بازی‌ها را بر اساس این حوزه جدید صنعت فناوری و الکترونیک توسعه داده و می‌فروشد. چالش‌های این اسباب‌بازی‌ها از حرکات برنامه‌نویسی و امکان انجام بیش از 50 عمل تا حل وظایف منطقی را شامل می‌شود.

بنابراین در مورد یک ربات اسباب بازی به عنوان یک ایده برای هدیه تولد بعدی خود فکر کنید.
با این حال، باید اعتراف کنم که من در مورد این اسباب‌بازی‌های روباتی یک نقطه ضعف می‌بینم: وقتی بچه‌های شما شروع به بازی می‌کنند، جلب توجه آنها و دست کشیدن از بازی دشوار است! اما این دقیقاً مانند اولین نینتندو در آن زمان است.

تنها یک دکمه بزرگ برای کار با رایانه تبلت مانند وجود دارد، صداها بلند و واضح هستند، صفحه لمسی وجود ندارد، ناوبری پیچیده وجود ندارد. یک برنامه خانواده را به هم متصل می کند، می توان از آن برای تبادل عکس و فیلم استفاده کرد. برای کارن دولوا، فناوری همه چیز است – از قیچی و ماشین لباسشویی گرفته تا کامپیوتر و روبات.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.