در رابطه با صنعت چرم چه می دانید؟

شما علاقه مند به درک انواع اطلاعات در مورد چرم خام هستید که به طور مرتب طبقه بندی شده و به طور گسترده توضیح داده شده است، چرم بین المللی یک تطابق کامل است.
چرم
وب سایت آنها دارای یک راهنمای چرم طبیعی با برچسب هایی برای فرآیندها و ابزارهای مختلف صنعتی است که به همراه تعداد مقالات نوشته شده برای هر دسته ارائه شده است.
جدای از آن، آنها هر 2 ماه یک بار مجلات قابل دانلود ایجاد می کنند که تمام اخبار مهم در صنعت چرم را خلاصه می کند.
اعلامیه های مطبوعاتی در رابطه با چرم مصنوعی گاوی نیز در وب سایت نمایش داده می شوند و حاوی اخبار و ویدیوهای شرکتی هستند که برای آموزش عموم در نظر گرفته شده است.
بنابراین، اگر قصد دارید با اخبار صنعت چرم به‌روز باشید و هر دو ماه یک بار یک خلاصه دریافت کنید، باید آنها را بررسی کنید!
مشابه چرم گاوی ضخیم بین المللی، International Leather Marker نیز مقالاتی در مورد صنعت چرم منتشر می کند. با این حال، محتوای آنها به طور کامل بر روی چرم متمرکز نیست، بلکه بر روی سایر صنایع مرتبط با چرم نیز متمرکز است. برای بررسی بیشتر چرم مقاله مورد نظر را مطالعه کنید.
محتوای آنها حاوی اطلاعات مفید زیادی است، اما اخبار برتر نیاز به یک برنامه اشتراک سالانه دارد. علاوه بر این، طیف گسترده ای از وبینارها، پادکست ها، مقالاتی که از سال 2013 منتشر می شوند می توانند به شما کمک کنند تا بینش های جدیدی به دست آورید و الهام بگیرید. همچنین می‌توانید برنامه تلفن همراه آن‌ها را دانلود کنید تا دائماً به‌روزرسانی‌ها را دریافت کنید، زیرا تعداد انتشارات به 10 مورد در هفته می‌رسد.
  • منابع:
    1. Five International Leather Publications To Follow in 2021
  • تبلیغات: 
  1. با استفاده از توت فرنگی خشک بهترین ماسک صورت را بسازید
  2. علت آلرژی برخی افراد به زیره چیست
  3. روش ساخت چهار شامپو بدن پرپشت کننده مو در خانه!
  4. بهترین شلوار جین کدام است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.