دختری که با شال کرپ حریر خودکشی کرد

فهرستی از عباراتی که کارشناسان نساجی مصرف‌کننده در منسوجات صنعتی، در این مورد روسری و شال کرپ حریر مهم هستند، تعیین شد که 30 مورد از آن‌ها برای کمک به توسعه مقیاس کیفیت نساجی شش حالته استفاده شد. این 30 بیانیه، با تمرکز بر مقیاس TQI شش عبارتی که در این مطالعه ایجاد شده است، می تواند به عنوان دستورالعمل های مهم برای صنعتگران یا صاحبان فرآیند در صنعت نساجی ایالات متحده باشد.

این مسائل خاص ساخت و تکمیل منسوجات باید در هنگام آموزش صنعتگران یا تکنسین های کنترل کیفیت منسوجات تمام شده صنعتگران مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این، از این اظهارات می توان برای توضیح اهمیت هر مرحله در فرآیند برای افرادی که مسئولیت ریسندگی الیاف را بر عهده دارند استفاده کرد. بافتن، بافندگی، یا چسباندن نخ و نخ به منسوجات؛ رنگرزی؛ دوخت؛ و تکمیل منسوجات و پارچه ها.

اولین FG با بحث در مورد ادراکات، نظرات، باورها و نگرش‌ها (POBA) زنان در مورد کیفیت پارچه و منسوجات آغاز شد. این بحث به تفاوت‌های بین منسوجات صنعتی و تجاری از نظر کیفیت و آنچه در مورد کیفیت روسری یا شال اهمیت دارد، می‌پردازد.

شال

سپس شرکت‌کنندگان در یک «فعالیت» (اولین فعالیت) شرکت کردند که در طی آن به هر شرکت‌کننده یک روسری یا شال داده شد و از آن‌ها خواسته شد که پارچه را بر اساس مقیاس پنج درجه‌ای از کیفیت بالا (امتیاز 1 یا 2) تا کیفیت پایین (کیفیت پایین) ارزیابی کنند. نمره = 4 یا 5).

در همان فرم درجه بندی فردی، از شرکت کنندگان خواسته شد تا چهار ویژگی کیفی را فهرست کنند که درجه ای را که به هر یک از منسوجات اعطا کرده بودند، توضیح می داد. به هر شرکت کننده اجازه داده شد تا 2 دقیقه قبل از دادن روسری به فردی که در سمت راست خود نشسته بود، آن را ارزیابی کند.

این فعالیت تا زمانی انجام شد که هر یک از هشت زن تمام روسری ها را دیدند. سپس ناظم از دو ستون روی سه پایه برای جمع‌آوری دو گروه از ویژگی‌های کیفی استفاده کرد، زیرا شرکت‌کنندگان به طور خلاصه دلایل خود را برای طبقه‌بندی برخی از منسوجات به‌عنوان باکیفیت و برخی دیگر به عنوان کیفیت پایین توضیح دادند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.