حکم خرید و فروش جیوه قرمز در کویت !

HC های ATSDR و تماس های پاسخ اضطراری ATSDR پیشرو آژانس سلامت عمومی فدرال برای اجرای مفاد بهداشتی قانون جامع پاسخگویی محیطی، جبران خسارت و مسئولیت سال 1980 (“Superfund”) و اصلاحیه های آن است تحت این قانون، ATSDR تأثیر سلامت عمومی مواد خطرناک منتشر شده در محیط را ارزیابی می کند که حکم خرید و فروش جیوه قرمز را شامل می شود.

ATSDR سوالات متعددی را در مورد رویدادهای مواجهه با قیمت آمپول جیوه قرمز دریافت می کند اگرچه برخی از سوالات به طور سیستماتیک ثبت نمی شوند، برخی به عنوان HC های ATSDR و برخی دیگر به عنوان تماس های پاسخ اضطراری مستند شده اند.

جیوه قرمز

ما HCs را برای شناسایی رویدادهایی که قرار گرفتن در معرض احتمالی جیوه در کودکان را ثبت می‌کنند، بررسی کردیم اگر مسیر قرار گرفتن در معرض جیوه کامل در هوا وجود داشت و کودکان به طور بالقوه در معرض قرار می گرفتند، رویدادها را انتخاب کردیم.

در طی سال‌های 2002-2007، ATSDR و شرکای توافق‌نامه همکاری ایالتی آن، HCs را برای 26 رویداد تولید کردند که کودکان را در معرض یا به طور بالقوه در معرض جیوه عنصری در هوا قرار دادند.

این رویدادها بین سال‌های 2001 و 2006 اتفاق افتاد از این 26 حادثه، دو کودک به طور بالقوه در بیش از یک مکان در معرض دید قرار گرفتند  14 مورد از 26 حادثه (54%) به عنوان خطرات بهداشت عمومی طبقه بندی شدند و سنگی که در آینه دیده نمی شود نیز تشکیل شده است.

اگرچه همیشه متقابلاً منحصر به فرد نیست، مکان رویداد مواجهه اغلب به عنوان یک خانه (46٪؛ 12 از 26) یا مدرسه (42٪؛ 11 از 26) توصیف می شود دو مورد از 26 رویداد (8٪) در مراکز مراقبت پزشکی، یکی در یک مرکز مراقبت از کودک (4٪) و یک مورد در ماشین (4٪) رخ داده است.

منبع این قرار گرفتن در معرض سنگ جیوه شامل استفاده یا ذخیره سازی در مدارس، رها شدن از دماسنج ها یا فشارسنج های شکسته، خروج گاز از کفپوش حاوی کاتالیزور جیوه و منبع ناشناخته است.

 • منابع:
  1. A Review of Events That Expose Children to Elemental Mercury in the United States
 • تبلیغات: 
  1. با قرار دادن لوستر در اتاق کودک روحیه فرزندانتان را تقویت کنید
  2. راه یکساله را در یک شب پیمودن باعث میلیاردر شدن فردی شد
  3. اضافه وزن خود را با کیک کنجد از بین ببرید
  4. آلوئه ورا یک ضد التهاب موثر است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.