جایگاه چرم در صنعت پوشاک چگونه است؟

خدای من جلوی آن جیوه نقره ای با چگالی 14 خیلی گشاد و جادار بود، من را متعجب کرد، زیرا آنها معمولاً فضای کافی در جلو برای پاسخ دادن به سینه زنانه نمی گذارند (غمگین، اما واقعی) به همین دلیل است که با سینه کوچک من اما 20 پوند سنگین تر قاب، به سختی توانستم آن را زیپ کنم.

وقتی زیپش را کت چرم دخترانه کوتاه بالا می‌برم احساس سفت و منقبض می‌کنم، اما باز هم به خاطر بچه‌دار شدن حدود 20 پوند اضافه وزن دارم و در حالی که اصلاً زیاد سینه نیستم، جلوی آن فضای کافی برای بلند کردن کت وجود داشت.

کت چرم

جایی که سرویس آرکوپال من متوجه شدم که نسبتاً تنگ یا جا افتاده است این است که اگر زیپ کت را ببندید، کمر (کمر طبیعی شما) وقتی زیپ بسته می شود تنگ است. بقیه قسمت های جلوی ژاکت نیست و همانطور که گفته شد برای سینه های شما بسیار کبود است (فکر می کنم).

من هم خیلی شلخته نیستم، بنابراین فقط توانستم جیر جیر بزنم و US4 را در این Muubaa ببندم، در حالی که حتی نتوانستم آن را ببندم، چه رسد به اینکه زیپ کت Aritzia Mackage Kenya را در XS ببندم.

می‌توانم بگویم اگر در جام C یا بالاتر بودید، یا فقط نیم تنه بزرگ‌تری دارید و می‌خواهید بتوانید زیپ کت را ببندید، سایز من از اندازه طبیعی شما بیشتر می‌شود.

در غیر این ظرف کریستال صورت، اندازه خود را بگیرید، یا اگر سینه و نیم تنه کوچکی دارید، در انتهای پایین سایز اشتباه کنید و برای مثال یک US2 بگیرید.

اگر شانه های من به اندازه آنها پهن نبود، US2 را می گرفتم و احساس می کردم که مناسب تر است. افسوس، من نسبتاً مطمئن هستم که US2 بر دوش من بخشنده نخواهد بود، بنابراین US4 و ظاهر معمولی تری دارد!

وقتی به وزن طبیعی خود برگردم، ژاکت کاملاً مناسب می شود. از آنجایی که پوست بره است، انتظار دارم کمی هم کشیده شود و مانند یک ژاکت تنگ نباشد.

من واقعا خوشحالم که زیاد به این موضوع فکر نکردم و برای یک US6 در Mubaa مقاومت نکردم زیرا قطعاً برای من خیلی بزرگ بود.

همچنین طول خوبی بود، اگرچه همانطور که اشاره کردم پشت کمی کوتاهتر از آنچه انتظار داشتم است، اما نه آنقدر کوتاه که احساس کنم نیمه پشتم را نمایان می کنم. فقط حدود 2 اینچ کوتاهتر از جایی بود که به کمر طبیعی من برخورد می کرد.

 • منابع:
  1. REVIEW OF THE MUUBAA REVAL LEATHER JACKET WITH SIZING HELP
 • تبلیغات: 
  1. فرار نگهبان باغ وحش به دلیل حمله حیوانات!
  2. اطلاعاتی درباره ی ماهی هوکی
  3. میوه و سبزی هایی که خوردن آن شما را شاد نگه می دارد
  4. اتفاقی عجیب برای فرد کار آفرین!!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.