بچه‌ها خیلی سریع از کفش رشد می‌کنند

من می‌دانم که بچه‌ها خیلی سریع از کفش بچه گانه رشد می‌کنند، اما شما همچنان کفش‌هایی می‌خواهید که در مسافت طولانی دوام بیاورند.

مطمئن شوید که آراداک درزها به خوبی دوخته شده باشند، بدون چسب صمغی یا انتهای حجیم در جایی که نخ تمام می شود بررسی کنید که هر گونه چشمک به خوبی محکم شده باشد و کف آن محکم به قسمت بالایی چسبیده باشد.

می‌توانید مبل سبز کفش‌های باکیفیتی را پیدا کنید که ضرری نداشته باشد. فقط به یاد داشته باشید که اگر خیلی ارزان باشید، یک «اقتصاد کاذب» است. تعویض یک جفت کفش ارزان در هر 6 ماه همیشه گرانتر از خرید یک کفش با کیفیت در ابتدا خواهد بود.

برای کفشی که دوام بیشتری دارد به دنبال ضربه گیرهای دوخته شده و زیره های لاستیکی جامد باشید. کفش‌ها در طول سال تحصیلی و بعد از آن با موادی که برای مقاومت در برابر خواسته‌های بچه‌های فعال طراحی شده‌اند، دوام خواهند داشت. مهم است که در فروشگاه تخصصی خرده‌فروشی محلی خود به دنبال مشاوره تخصصی باشید تا مطمئن شوید کفشی که می‌خرید برای کودک شما و فعالیت‌های اصلی او مناسب است.

جوراب ها نیز مانند کفش ها باید به درستی جا بیفتند مسلماً آنها کششی هستند، اما فقط تا اینجا کشیده می شوند و آنهایی که خیلی کوچک هستند می توانند به اندازه کفش های نامناسب باعث ناراحتی شوند.

اگر فرزند شما ظروف آرکوپال فرانسه  یونیفرم مدرسه داشته باشد، مدرسه شما به شما می گوید کفش های خود را از کجا بخرید. اگر مجاز به انتخاب کفش در چارچوب دستورالعمل‌های خاصی هستید، می‌توانید آن‌ها را در طیف وسیعی از فروشگاه‌ها پیدا کنید.

فروشگاه‌های بزرگ مانند Farmers، K-Mart و The Warehouse دارای دپارتمان‌های کفش کودکان هستند، اما کارکنان آن‌ها ممکن است برای جا انداختن کفش کودک شما آموزش ندیده باشند فروشگاه های تخصصی، مانند انبار کفش شماره یک، دارای کارکنان آگاه و طیف گسترده ای از کفش های مناسب هستند. فقط به جنبه های کیفی ذکر شده در بالا توجه کنید.

فروشگاه های تخصصی کفش، به ویژه آنهایی که در مراکز خرید مانند Hannahs، The Shoe Clinic و The Athletes Foot یافت می شوند، دارای کارکنان بسیار آموزش دیده و معمولاً کفش های با کیفیت بسیار خوب هستند.

 • منابع:
  1. Buying new school shoes
 • تبلیغات: 
  1. نمایان شدن شورت بازیکن معروف در بازی فینال
  2. عجیب ترین روشی که برای پولدار شدن وجود دارد
  3. چگونه مردی با یک واشر جان سگ را نجات داد؟!
  4. پشت پرده جنجالی صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی چی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.