با خوردن سیب درختی میانه دندان هایتان را لمینت کنید

نادژدا تساپکینا، متخصص تغذیه، به اسپوتنیک هشدار داد: سیب درختی میانه حاوی ویتامین‌ها و مواد مفید متعددی است که می‌توانند خطر ابتلا به سرطان و سایر بیماری‌ها را کاهش دهند، اما مصرف بیش از حد آن‌ها می‌تواند برای بدن مضر باشد.

سیب سرشار از ویتامین های A، C، B1، B2، PP و E، منیزیم، فسفر، ید، آهن، سلنیوم، پتاسیم، کلسیم و روی است. بر کسی پوشیده نیست که این میوه به لطف خواصی که دارد می تواند احتمال ابتلا به سرطان را کاهش دهد، حافظه را تقویت کند، سیستم ایمنی بدن را تقویت کند، خاصیت ارتجاعی عروق خونی را بهبود بخشد و سلامت سیستم عصبی را حفظ کند.

این متخصص هشدار داد : خوردن سیب به مقدار زیاد می تواند باعث آسیب به مینای دندان و ایجاد حفره شود، سیانور سمی است که در دانه سیب زندگی می کند، بنابراین بهتر است آن را بدون دانه مصرف کنید.

سیب

احتمالاً بسیاری به اشتباه یکی از دانه های سیب را جویده اند، اما تساپکینا توضیح داد که دلیلی برای هشدار وجود ندارد، زیرا بدن انسان می تواند مقادیر کمی سیانور را تحمل کند.

با این حال، بهتر است آن را در معرض خطر قرار ندهید زیرا بیش از دوز می تواند خطرناک باشد. این متخصص تغذیه توصیه کرد بیش از دو عدد سیب متوسط ​​در روز نخورید و ترجیحا سبز باشد.
تساپکینا در پایان گفت: برای افرادی که واکنش های آلرژیک دارند و کسانی که مراقب وزن خود هستند ، سیب سبز مناسب تر است.

سیب زرد از نوع گلدن دلیشز است. گلدن دلیشز یکی از شناخته شده ترین و جهانی ترین گونه های کلاسیک است. در برخی کشورها جایگاه برتری در تولید ملی سیب دارد و در برخی دیگر مانند آرژانتین به تدریج مشارکت خود را از دست داده است.

در دره‌های شمال پاتاگونیا، گلدن و کلون‌های آن شرایط کشاورزی مطلوبی را برای کشت خود پیدا می‌کنند، که به حصول اطمینان از دستیابی به میوه‌های تمیز کمک می‌کند که در آنها فقط علائم زنگ زدگی در شرایطی ظاهر شود، به طوری که کاهش تولید بیشتر به بازاریابی مربوط می‌شود. مشکلات در بازارها، به دلیل عرضه فراوان از نیمکره شمالی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.